foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

O nás

ubytovaniGalerie areál

Firmu CK Beruška založil v roce 1997 Mgr. Kamil Kučera, v roce 1998 zahájil provoz v dětském táboře Beruška v Počátkách a o rok později začal spolupracovat s Mgr. Mirkem Hanáčkem.

Hlavní náplní cestovní kanceláře jsou v současnosti dětské letní tábory a školní pobyty pořádané v areálu Beruška, kde se nachází i zábavní centrum (lanové centrum, paintball, strašidelné atrakce, bahenní aréna ....).

Jak se Beruška narodila?

Bylo nebylo, za devatero horami, za devatero loukami, za sedmero řekami a jedním hřbitovem stál kdysi dávno v listnatém lesíku malý chatkový areál, o který se nikdo nestaral. Z ničeho nic se v něm objevil vlasatý a fousatý pan učitel, který si řekl, že je čas vše změnit. Chopil se hrabiček, lopaty, zednické lžíce a pracoval a pracoval. Šlo mu to ale pomalu, tak pozval na pomoc tehdy mladého a krásného studenta (dnes je to již také fousatý učitel) a společnými silami vdechli areálu nový život. Od toho data se začala psát historie Berušky.

Hned první rok své existence Beruška hostila dva běhy tábora. Na prvním bylo neuvěřitelných 20 dětí a na druhém neskutečných 7. Byl to asi jediný běh v historii, kdy bylo více vedoucích jak dětí. Věhlas Berušky pak rostl, děti přibývaly a dnes máme více jak 20000 spokojených klientů, kteří Beruškou prošli.

Od roku 2008 se na Berušce konají také školní výlety, kurzy a další akce. Zlí jazykové tvrdí, že máme dokonce 3 nespokojené, ale tomu se nedá věřit. Pepíčkovi přezdívanému Kokakol akorát nechutnal čaj, Martinka se zase bála stromů (to je v našem areálu problém) a Lojza, ten měl zase fóbii z dětí, což není pro táborníka také ta nejlepší výbava.

Do dalších 73 let plánujeme rozšiřování aktivit, které u nás budete moci provozovat. Naším hlavním cílem je vyhovět všem, kteří rádi tráví aktivně svůj volný čas. Pokud bude jen trochu příznivá společenskoekonomická situace, v roce 2085 chceme uskutečnit první let do vesmíru. To už bude ale mít na starost Fanda (syn Kamila, narozen v roce 2009) a Albert (syn Mirka, narozen v roce 2016), protože my plánujeme první dovolenou v zahraničí. Na Moravě je prý nádherně a byl by hřích se tam nepodívat.

Pozn.: Ve výše uvedeném textu jsou tři informace nepřesné. Pokud je odhalíte, dostanete se do slosování a první Beruščí let do kosmu zdarma. Nedoporučujeme se hlásit těm, co mají strach z výšek a je jim dnes více jak 5 měsíců.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik