foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

Areál

ubytovaniGalerie areál

Beruščí chatový tábor se nachází v malebném prostředí Vysočiny nedaleko od městečka Počátky. Je umístěn v lesíku, což je super především v letních parních dnech, kdy všechny okolo spaluje žár slunce.

Hned nad táborem leží louka, která je využívána pro spoustu zážitkových aktivit. Pokud se vydáme severně od tábora, přijdeme do lesa plného hájů, kde můžete zažít spoustu dobrodružství. Západní část lesa i tábora je lemována v délce 3 km kaskádou rybníků. Ty nás dovedou až k přírodnímu koupališti, pokud nás tedy cestou nezláká mámení místních vodníků. To se pak lehce může stát, že Vaše dušička skončí v hrníčku některého z nich.

Areál Beruška je ideálním místem pro rekreaci dětí, dospívajících puberťáků, dospěláků a dalších žijících druhů na této planetě.

Ubytování a zázemí

V našem areálu mužete najít ubytovací prostory celkem pro 140 osob, ošetřovnu, hlavní budovu, sociální zařízení, klubovnu ...

chatky

Chatky

Ubytování je zajištěno v chatkách (4, 5, 7 místné), které se nacházejí v lesíku uvnitř oploceného areálu, a dále před hlavní budovou, kde jsou pokojícky určené především pro nejmenší.

chatky

Hlavní budova

Hlavní budova v dolní části areálu je rozšířena o terasu, kde se pořádají různé společenské akce. Uvnitř se nachází jídelna a kuchyně.

chatky

Marodka

Uprostřed tábora je Beruščí ošetřovna s pokojíkem pro zdravotníka a chlapecká a dívčí izolace. Někdy je lepší tyto dvě pohlaví izolovat, aby nedošlo k nějaké nepříjemně příjemné nehodě.

chatky

Klubovna

Kousek od hlavní budovy naleznete klubovnu, která je zařízena pro společenské hry, kino, vyprávění hororových historek, meditování, odpočívání …

chatky

Sprchy, wc

Na louce nad táborem je zelená budova s kapříky, ve které se ukrývá táborové sociální zařízení a umývárny. V každé umývárně je 16 umyvadel s teplou vodou, 6 sprchových koutů, 6 malých okének, 2 věšáky, 2 lavičky, 6 rohožek, 3 zapomenuté ručníky, 2 pavouci. Počet kachliček na zemi jsme nezjišťovali, protože tento údaj nám připadá nadbytečný.

Táborové okolí

Lesy, louky ...

Beruščí tábor se nachází v bezprostřední blízkosti lesa, který je ideální pro všemožné hry a trávení volného času. Beruška za roky své činnosti zmapovala své okolí tak podrobně, že ani ti, co se ztratí ve výtahu, zde nezabloudí. Dokonce vytvořila své vlastní mapy a svůj Beruščí svět, ve kterém se odehrává většina dobrodružství.

Koupání

Koupání patří k létu, jako patří lyžování k zimě. Okolí Berušky nabízí pro koupačku hned několik možností. Menší bazén přímo v táboře, nově vybudované přírodní koupaliště cca 100 metrů od našeho areálu a uměle vybudované koupaliště s ostrůvkem asi 1 km od tábora. Ke koupání je to zde ideální pro všechny děti.

Pocátky

Městečko na rozhraní Čech a Moravy v kraji Vysočina je místem klidu a pohody. Od našeho tábora se nachází necelý kilometr. Množství historických památek, příjemné životní prostředí, řada rybníků, mimořádně čistý vzduch, cesty roubené alejemi stromů, hluboké lesy s kopcovitým terénem jsou hodnoty, které je činí zajímavým. Vedle již zmiňovaného oplývá město a okolí možnostmi pěší i cykloturistiky, ozdravných pobytů v přírodě, houbaření, či jen odpočinku. Pobyt zde Vás nejdříve unaví, aby poté pohladil Vaše tělo a pomohl srovnat myšlenky.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik