COVID-PODMÍNKY ÚČASTI NA TÁBOŘE

COVID-ZÁRUKA: v případě, že se z zdůvodu té malé potvory nebude moci konat jakákoli námi pořádaná akce, garantujeme 100% náhradu.

ŠKOLNÍ POBYTY 2022

Základní vybavení na výlet

Každý výletník by se měl řádně vybavit, aby ho nic nezaskočilo a aby si celý pobyt užil bez starostí.

Počítejte s tím, že oblečení musíte mít jak na chladné, tak i na teplé počasí. Na slunečné počasí doporučujeme plavky, sluneční brýle, krém na opalování a pokrývku hlavy. Do deště jsou nezbytně nutné nepromokavé boty (ideálně holinky, vhodné i na program) a pláštěnku. V každém případě si zabalte rezervní oblečení!!!

Z hlediska programu nezapomeňte na něco, co si můžete ušpinit (včetně bot) a v čem se dá příjemně sportovat. To platí především pro výlety, kde hlavní náplní jsou outdoorové činnosti. Dále nezapomeňte na malý batůžek (vhodný pro delší túry), láhev na pití, baterku (nutná na noční aktivity, ideálně čelovka), šátek (vhodný na program), hygienické potřeby, tužka... Můžete si vzít i vlastní muziku na diskotéky a filmy do kina, pokud tyto činnosti zařadíte do svého programu.

Na spaní je ideální spacák (ten výrazně doporučujeme). Pro spaní pod širákem je nezbytností. Pokud spacák nebudete mít, je nutné si přivézt prostěradlo a povlečení na polštář a přikrývku.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik