COVID-PODMÍNKY ÚČASTI NA TÁBOŘE

COVID-ZÁRUKA: v případě, že se z zdůvodu té malé potvory nebude moci konat jakákoli námi pořádaná akce, garantujeme 100% náhradu.

LETNÍ TÁBORY 2023

Vedoucí a praktikanti

Jednou z nejdůležitějších věcí na táboře jsou její vedoucí a praktikanti. Nestačí, aby měli pouze hlavu, ruce a nohy, protože to je opravdu málo. Tyto předpoklady splňuje i opičák a to sami určitě uznáte, že ten by vedoucím být nemohl. I když Karle? Ale to je trochu jiný příběh.

Hlavním předpokladem, jak se stát dobrým vedoucím nebo praktikantem, je nadšení pro práci na táboře, rozum tam, kde má být, smysl pro zodpovědnost, dobrý vztah k dětem a samotné předpoklady k dané práci. Pobyt na táboře nelze brát jako brigádu a dělat ji kvůli penězům. Jedná se spíše o dovolenou plnou nevšedních aktivit. Finanční odměna pro vedoucí je spíše symbolická, odměna pro praktikanty je pouze v rovině nezapomenutelných zážitků.

Každý nový vedoucí a praktikant musí projít Beruščím školením, které ho oprávní u nás vykonávat práci praktikanta nebo vedoucího.

Pokud k nám chceš jet jako praktikant, musí ti být v době tábora minimálně 16 let. Pokud chceš být vedoucím, musí ti být v době tábora více jak 18 let.

A jdeme na to. Nejdříve si vyber z níže uvedených variant, která se tě týká.

Chci jet znovu jako praktikant, vedoucí na letní tábor Beruška

Pro všechny, kteří už na Berušku jako vedoucí a praktikanti jezdí:

  • Krok 0 - Pokud ještě nejsi v Beruščí databázi, zaregistruj se.
  • Krok 1 - Přihlas se a po nastavení profilu se řiď pokyny na kartě Vedoucí. Pokud ji nenajdeš, kup si rogalo a jeď k moři.
  • Krok 2 – Pokud vše uděláš správně, budeš zařazen do seznamu instuktorů a to je úplně vše. Proto seznam bedlivě sleduj.

Chci jet poprvé jako praktikant, vedoucí na letní tábor Beruška a mám hotové Beruščí školení

Pro všechny, kteří už prošli naším školením, ale zatím u nás ještě nebyli jako praktikanti, vedoucí:

  • Krok 0 - Pokud ještě nejsi v Beruščí databázi, zaregistruj se.
  • Krok 1 - Přihlas se a po nastavení profilu si zkontroluj svoji "roli". Pokud je tvá role "uživatel" přistup ke kroku 2. Pokud je jiná, řiď se pokyny na kartě Vedoucí. Pokud ji nenajdeš, kup si holinky a běž si zaběhat.
  • Krok 2 – Napiš email stvořteli (mirekberuska@gmail.com) a požádej ho o přiřazení role "instruktor". Uveď termín, kdy jsi absolovoval školení. Nemyšleno školení na porodní bábu.
  • Krok 3 – Pokud vše uděláš správně, bude ti nejpozději do 29 let přidělena příslušná role a pak opakuj krok 1. Nakonec budeš zařazen do seznamu instuktorů a to je úplně vše. Proto seznam bedlivě sleduj.

Chci se stát jednou v daleké budoucnosti (nebo už příští rok) praktikantem, vedoucím

Výborně, už se na tebe těšíme. Nejdříve ale musíš projít naším Beruščím školením, na kterém si ověříme, zda jsi pro práci u nás předurčen. Pokud se osvědčíš, nebude ti stát nic v cestě.

A jak se na školení přihlásit?

  • Varianta 1 = je mi 15 až 17 let - Stačí se nahlásit na tábor pro náctileté. Po přijezdu na tábor pak projdeš školením.
  • Varianta 2 = je mi více jak 17 let - Stačí napsat na email mirekberuska@gmail.com a domluvíme se, jak školení proběhne.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik