foto_slider
Letní tábory, školní výlety
foto_slider
zábava pro všechny
foto_slider foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider foto_slider
pro nejmenší
Pohádkové tábory, výlety, rodinné tábory
KOUZLIT JE SNADNÉ
foto_slider foto_slider foto_slider
pro dobrodruhy
Fantasy
MAGIE JE KOLEM NÁS
foto_slider
foto_slider foto_slider foto_slider
Outdoor
foto_slider
OSTROV ZATRACENÍ
pro milovníky adrenalinu
foto_slider foto_slider foto_slider
pro ty, co se nikdy neleknou
Horor
TEMNÝ LES UKRÝVÁ TAJEMSTVÍ
foto_slider

LETNÍ TÁBORY 2020

Outdoorové tábory pro milovníky adrenalinu

Outdoorové tábory jsou určeny pro všechny tvory, kteří chtějí každý den prožít nějakou zajímavou akci v přírodě. Sami si tak určítě náročnost Vašeho programu. Vše je založeno na principu "vyzkoušej a uvidíš"..

Program můžete libovolně kombinovat s dalšími aktivitami z jiných typů táborů (fantasy, horor, pohádka ...)!!!

  • 24 hodinová výprava - "Souboj gladiátorů"
  • Každodenní výcvik (přežití, boj z blízka, lov, stopování, šifry, běh smrti, umění zmizet ...)
  • Tajemství starého kufru- tajemná a mírně logická hra, na jejímž konci je odhalení jednoho velkého tajemství (prvky hororu, únikové hry, detektivního pátrání). Na začátku je jen starý kufr, plný zjevně neužitečných věcí. Každá věc ale má svůj význam a posune Vás o krůček dál. Stará kniha, mapa, rozbité hodinky ...
  • Lanové centrum
  • Paintball
  • Bahenní aréna, sumo, střelnice
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry
  • Lesní bojovky
  • Kytara, opékání buřtů ...

Legenda

Souboj gladiátorů aneb cesta vzhůru

Běžel jsem, co mi síly stačily. Už zbývalo tak málo, poslední minuty a dosáhnu svého cíle. Už stačí naskočit jen na vor a přebrodit vodní plochu. Tak blízko a budu prvním, kdo to dokázal. 24 hodin utrpení se blíží ke konci. Zůstal jsem sám, poslední z posledních. Rozhlédl jsem se, jestli mě někdo nepozoruje. Nikdo nikde. Rozeběhl jsem se a naskočil na vor, začal urputně pádlovat, abych dosáhl druhého břehu. V hlavě se mi promítaly poslední dny a hodiny. Náročný výcvik, dlouhý pochod plný zrádných úkolů, brodění bahnem, souboje, bezesná noc v močálech, dlouhé zajetí a vyslýchání, hlad, únava, záchrana kamarádů, zrada nejbližších, luštění záhadných rébusů … Všichni to vzdali nebo byli uloveni, zůstal jsem jen já.

Už jsem byl pár metrů před cílem. Spatřil jsem sochu gladiátora, jenž symbolizovala nekonečnou slávu. Stačí se jí dotknout, složit jí poctu a bude konec.

Seskakuji z voru do mělčiny a poprvé uvěřím, že to dokážu. Budu první. V tom se přede mnou vynoří ten, jenž se stal už dávno legendou a jenž nemá slitování. Celou noc nás lovil, vysmíval se nám a zbavoval se jednoho po druhém. Ten, který má jediný cíl. Všem zabránit, aby dosáhli pocty gladiátora. S ledovým klidem mě, posledního z přeživších, chytil za ruku a povalil k zemi. Usmál se a strhl mi z krku poslední život, který jsem hájil. Těsně před cílem. A ani nezaváhal.

„A teď běž a jestli na to máš, můžeš to zkusit příště. Vzkaž ale ostatním, že já jsem tu legendou a že mě nikdo neporazí“.

Zmizel a já tam bezvládně ležel. Vyčerpán a poražen. Zase jsem to nedokázal a on zase vyhrál. Já se ale nikdy nevzdám a doufám, že příště to vyjde.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik