COVID-PODMÍNKY ÚČASTI NA TÁBOŘE

COVID-ZÁRUKA: v případě, že se z zdůvodu té malé potvory nebude moci konat jakákoli námi pořádaná akce, garantujeme 100% náhradu.

LETNÍ TÁBORY 2021

Outdoorové tábory pro milovníky adrenalinu

Outdoorové tábory jsou určeny pro všechny tvory, kteří chtějí každý den prožít nějakou zajímavou akci v přírodě. Sami si tak určíte náročnost Vašeho programu. Vše je založeno na principu "vyzkoušej a uvidíš"..

Program můžete libovolně kombinovat s dalšími aktivitami z jiných typů táborů (fantasy, horor, pohádka ...)!!!

  • 24 hodinová výprava - "Po stopách Kijusambura"
  • Každodenní výcvik (přežití, boj z blízka, lov, stopování, šifry, běh smrti, umění zmizet ...)
  • Tajemství starého kufru- tajemná a mírně logická hra, na jejímž konci je odhalení jednoho velkého tajemství (prvky hororu, únikové hry, detektivního pátrání). Na začátku je jen starý kufr, plný zjevně neužitečných věcí. Každá věc ale má svůj význam a posune Vás o krůček dál. Stará kniha, mapa, rozbité hodinky ...
  • Lanové centrum
  • Paintball
  • Bahenní aréna, sumo, střelnice
  • Diskotéky, soutěže, sportovní hry
  • Lesní bojovky
  • Kytara, opékání buřtů ...

Legenda 2021

Zapovězené ostrovy aneb Po stopách Kijusambura

Již dlouhá staletí se odvážní jedinci ze všech koutů světa vydávají na místa, kde by prožili největší dobrodružství jejich života. Kráčí pěšky na severní pól, lezou na nejvyšší hory světa, vydávají se do nitra pralesů, potápějí se do hlubin oceánů, cestují do chladného vesmíru. Všechny žene touha stanout na místě, kde jiní ještě nebyli. Všichni touží prožít neobyčejné věci a najít skutečný smysl života. Mnozí stále doufají, že naleznou nové světy, které jsou stále někde tam venku ukryty.  A věřte, takové místa skutečně existují, jen musíte vědět, kde je hledat. Jsou dobře ukryta před zraky moderního člověka a chráněna před jeho vniknutím. No a když se to čas od času někomu podaří, většinou je to pouze jednosměrná cesta. Těch, co se vrátili, je jen hrstka. A když pak vypráví neuvěřitelné příběhy, které prožili, nikdo je nebere vážně. Označují je hanlivými výrazy jako blázni, snílci a podobně. Netuší však, že právě oni objevili svět, který je skutečnější než ten jejich. Netuší, že tam venku je mnohem víc, než si jen dokážou představit.

Existuje místo, kde se věci mají jinak, než znáte z běžného života. Nebezpeční tvorové, nelítostní domorodci, pasti na každém rohu, časoprostorové anomálie, atmosféra plná jedovatých plynů, nekonečné močály, neproniknutelná temnota, zoufalství … To vše neumožňuje obyčejným smrtelníkům na těchto místech dlouho přežít. Zajímavé je, že i přes všechna číhající nebezpečí se stále nacházejí dobrodruzi, kteří se tam chtějí vydat a tím si otestovat, čeho jsou schopni. Přežít a vrátit se dokážou jen ti nejlepší. Tím místem jsou Zapovězené ostrovy, kde si lze splnit ta nejtajnější přání. Možná jste již měli možnost na některém z těchto ostrovů být, možná jste i přežili, ale vězte, že jste ještě nic nezažili.

Několik dní bez jídla a spánku, celé tělo pokryté bahnem, desítky krvavých šrámů. Už mu docházely síly, ale přesto se odhodlal k poslednímu pokusu. Vstal a běžel tak rychle, jak to jen šlo. Už ji viděl, stačilo se jí jen dotknout a bude zachráněn. V tom ucítil, jak ho cosi bodlo do zad. Nikoho neviděl, nic neslyšel. Přesto věděl, že jsou všude kolem a že těch pár metrů už nezvládne. Padl na zem a věděl, že je to jeho konec. Naposledy otevřel oči a nemohl uvěřit, co viděl. Ztratil vědomí.

Všechny, kteří mají srdce dobrodruha, čeká výprava na místo, kam lidská noha ještě nevstoupila. Na místo, kde zmizel mocný strážce Zapovězených ostrovů Kijusambur. Nikdy se nevzdal a vždy došel do cíle. Znal každé tajemství, každého ostrova, alespoň to si myslel. Krutě se ale mýlil. Ani on totiž neznal každý z ostrovů a ani on nebyl připraven na to, co na jednom z nich nalezne. Jeho stopy končí u skály s černou lebkou se zkříženými hnáty.

Pokud se rozhodnete s námi vydat na naši výpravu za záchranou Kijusambura, nikdo vám nezaručí bezpečí. Buď se vrátíte, nebo se stanete dalšími v řadě z těch, kteří se stanou kořistí ostrovů a jeho obyvatel. Kosti hrdinů se povalují všude. Co vám ale můžeme zaručit je to, že poznáte přátelství a odhodlání vašich kamarádů, bez kterých to nezvládnete. Jedině společně můžeme splnit náš úkol. Možná máš svaly kulturisty a fyzičku dostihového koně, ale bez pomoci malé Jůlinky to nedáš. A věř, že vím, o čem mluvím. A teď už by to potvrdil i sám Kijusambur.

 

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik