COVID-PODMÍNKY ÚČASTI NA TÁBOŘE

COVID-ZÁRUKA: v případě, že se z zdůvodu té malé potvory nebude moci konat jakákoli námi pořádaná akce, garantujeme 100% náhradu.

TÁBOROVÉ ATRAKCE

Volný čas

Volný čas lze u nás trávit mnoha zajímavými způsoby. Volba činností záleží na tom, jestli chcete ve svém volnu odpočívat, nebo se pořádně vyblbnout.

volno

Stolní hry

Více jak padesát stolních her Vám vyplní volný čas na dlouhé hodiny. Specialitkou je i to, že několik stolních her si Beruška sama vyrobila a jsou proto zcela originální.

volno

Hlavolamy

Pro koumáky je připraveno velké množství speciálních Beruščích hlavolamů. Některé jsou jednoduché, některé se však ještě nikomu nepodařilo vyřešit. Budeš první?

volno

Klubovna netopýr

Ideální místo pro relaxaci, povídání, hraní drobných her, povalování ...

volno

Bazén

Bazén je ideální pro všechny, kteří se rádi koupou.

volno

Loutkové divadlo

Beruška má své vlastní loutkové divadlo. Každý rok můžete shlédnout zajímavou pohádku, která Vás dozajista nebude nudit.

volno

Outdoorová vesnice

Nad beruščím táborem vzniká nová outdoorová vesnice, kde naleznete vše, co takový outdoorák potřebuje ke svému životu. Tee-pee, ohniště, obětní oltář, totem, střelnice, indiánské pohřebiště … Vesnička je upravena pro obývání, včetně nocování, stravování a provozování rituálních obřadů.

volno

Kino

V klubovne je umístěno kino, které během poledního klidu spolehlivě všechny zabaví. Ideální je i pro chvíle odpočinku po namáhavém programu.

volno

Taneční podložky

Stačí šlápnout a pak se už nezastavit. V rytmu tance lze překonávat rekordy dalších táborníků. Ideální pro všechny milovníky muziky a tancování.

volno

X-box

Pohybové hry s ovládáním her vlastním tělem z Vás udělají atlety, lyžaře, rokové hudebníky, boxery, tanečníky...

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik