COVID-PODMÍNKY ÚČASTI NA TÁBOŘE

COVID-ZÁRUKA: v případě, že se z zdůvodu té malé potvory nebude moci konat jakákoli námi pořádaná akce, garantujeme 100% náhradu.

TÁBOROVÉ ATRAKCE

Táborové atrakce

V okolí areálu se nachází nekolik atrakcí, pri kterých se mužete plne vydovádet.

paintball

Paintball

Kousek od tábora leží menší hřiště, kde si můžou naši táborníci či výletníci vyzkoušet různé paintballové hry. Na hřišti naleznete několik pevností, kde se můžete ukrývat před střelbou svých nepřátel. Plížení, přebíhání, ukrývání je na tomto hřišti přirozeností a hlavně nezbytností, jestli chcete přežít do dalších kol.

arena

Bahenní aréna

Nová atrakce, kde se opravdu pořádně vyblbnete. Zápasy v bahenní aréně jsou pro každého, kdo se nebojí kapku ušpinit. No kapku víc, ale to se dá všechno dobře umýt.

sumo

Sumo

Opravdu husté zápasy v obřích sumooblecích. Poznáte, jaké to je bojovat v aréně s dalšími obřími sumobojovníky. Kdo padne, je vyloučen, kdo opustí arénu, je vyloučen, vítěz bere vše. No vlastně nic, ale sranda je to veliká.

strelnice

Střelnice

Na naší střelnici si můžete vyzkošet střelbu z luků, paintballových zbraní, kuší a vzduchovek. Pro zájemce jsou připraveny i vrhací nože a sekerky. No a když dojdou šípy, kulky, nože a sekerky, můžete házet třeba bramborami.

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik