COVID-PODMÍNKY ÚČASTI NA TÁBOŘE

COVID-ZÁRUKA: v případě, že se z zdůvodu té malé potvory nebude moci konat jakákoli námi pořádaná akce, garantujeme 100% náhradu.

TÁBOROVÉ ATRAKCE

Strašidlácké atrakce

centrumGalerie centrum
katalog

V okolí areálu Beruška se nachází dva kompletně zmapované světy, ve kterých lze v rámci programu zažít neuvěřitelná dobrodružství. Jedním z nich je magický fantasy svět Prapodivnotvurie. Jedná se o místo, kde se lze setkat s více jak dvěma stovkami bytostí. V tomto světě se odehrávají fantasy, pohádkové a hororové programy. Záleží na každém, co si vybere.

strasidla

Márvelova hrobka

Místo nedaleko tábora, dobře ukryté v hlubokém lesíku, kam můžou jen ti neodvážnější. Naleznete zde bránu, která vede do jiného světa, odkud se ještě nikdo nevrátil. Zájemci zde drží i noční hlídky, při kterých se setkají s …

strasidla

Chaloupka Baby Jagy

Chaloupka přímo v srdci našeho areálu. Žije v ní Baba Jaga, kterou zde můžete i potkat a strávit s ní zajímavé chvíle. Vykládání karet, vaření lektvarů, čarování … Ti nejodvážnější můžou v chaloupce strávit i noc.

strasidla

Kouzelnický obchod

Chcete-li se vydat do pohádkových lesů, budete si muset pořídit vybavení ve speciálním kouzelnickém obchodě U Čaroděje. Kouzelnické hůlky, pekelné biče, pláště neviditelnosti, tajemná zrcadla, upíří kříže a další.

strasidla

Strom obešenců

Říká se, že jednoho dne se na tomto stromě nalezla těla třinácti obešenců. Od té doby se všichni tomuto místu raději vyhýbají, protože v nočních hodinách strom vždy vyjeví své tajemství.

strasidla

Bezedná studna

Studna hluboká tak, že pokud do ní něco hodíte, do konce Vašeho života to nedopadne na její dno. Kam se skrze studnu dostanete, to nikdo netuší. Jisté je ale to, že bytosti, které ze studny noc co noc vylézají, nejsou rozhodně z tohoto světa.

strasidla

Beruščí hřbitov

Tajemné místo, kde se dějí opravdu děsivé věci. Pokud má někdo odvahu se sem vydat po setmění na dobrovolnou hlídku, zažije něco, co mu nikdo neuvěří. Uprostřed hřbitova je Márvelova hrobka obklopena hrobečky malých nestvůr. Na šibenici se pohupuje cosi, co po půlnoci ožívá a vysává z lidí duše. Naštěstí je hřbitov dobře chráněn a zlo se z něj nikdy nedostane. Pokud tedy ...

Videa

Zajímavé odkazy

katalog
lanáč
skiareal
sportik